Box Kameralar
Gözlenmek istenen alanın açı, aydınlatma seviyesine göre Renkli ya da Day/Night özellikte tercih edilebilen, CS lens tipi desteği ve değişik çözünürlükleriyle özellikle denetim amaçlı kullanımlarda en çok tercih edilen kameralar olma özelliklerini devam ettiriyor.
Dome Kameralar
Adını kubbe yapısına benzerliğinden alan Dome kameralar değişik açı ve özelliklerde standart, yüksek çözünürlük, gece görüşlü,su geçirmez ve darbeye dayanıklı zengin çeşitliliğe sahip estetik ve dikkat çekmeyen yapılarından dolayı dünyada en çok üretilen kamera tipleri olarak bilinir.
Pinhole Kameralar
Toplu iğne başlığı büyüklüğünde lens yapısı ve küçük ebatları ile farklı bir ürün grubu olan Pinhole kameralar, Smoke ve, PIR dedektör görünümleri ile de özellikle dikkat çekmesini istemediğiniz uygulamalar için ideal çözümlerdir.
Gece Görüşlü IR Kameralar
Day/Nıght kameralar ile insan gözünün göremediği kızıl ötesi infrared ledli spotların bütünleşik sunulduğu IR kameralar aydınlatmanın yetersiz olduğu veya aydınlatma uygulanamayacak alanlarda iç ve dış ortamlarda gece görüşü sağlamak amacı ile değişik tip ve standartlarda tasarlanmıştır.
Speed Dome Kameralar
Sizi güvenlik ve denetim seviyesinin yüksek önem taşıdığı uygulamalarda kimlik, plaka tespiti ve daha detaylı görüntü yakalamak için tasarlanmış hareket ve zoom özelliklerine sahip yüksek çözünürlüklü bu akıllı kameraların yeteneklerinden yararlanmaya davet ediyoruz.
IP Cube Kameralar
Üstün dijital görüntü yakalama ve işleme fonksiyonları ile megapixel seviyesinde görüntü sağlıyor.
IP Box Kameralar
Analog video sinyalini dijitale dönüştüren, bilinen güvenlik kamerası görünümü ile de caydırıcılığa sahip özelliklerde.
IP Dome Kameralar
İç/dış ortam, gece görüşlü, darbeye dayanıklı vb. modelleri ve Kubbe yapısı ile farklı uygulamalara çözüm sunuyor.
IP Gece Görüşlü Kameralar
CCTV uygulamalarında yoğun kullanılan IR led’li gece görüş kameraları IP Teknolojisi ile buluştu.
IP Speed Dome, PTZ ve Zoom Kameralar
Güvenlik ve denetime önem veren uygulamalarda IP teknolojili hareketli ve zoom kameralar.
IP Video Sunucular
Analog video sinyalini dijitale çevirerek IP teknolojisi sağlıyor. Görüntü ile çift yönlü ses iletimini de destekliyor.